Dzień Rodzicielstwa Zastępczego w roku 2023

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

to dobra okazja do spotkania w świątecznej atmosferze, dlatego już na stałe zagościł w kalendarzu imprez organizowanych przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie. W tym roku obchody miały formę Pikniku Rodzinnego, który odbył się dnia 31 maja 2023r. wśród pięknej zieleni łąk nadbużańskich w miejscowości Dołhobrody.

Piknik odbył się pod honorowym patronatem Starosty Włodawskiego Pana Andrzeja Romańczuka, który osobiście złożył rodzinom zastępczym podziękowania za trud wychowania dzieci oraz życzył zdrowia, pomyślności i satysfakcji z pełnionej roli.

Tego dnia sprzyjała nam pogoda, dopisali obecnością zaproszeni goście z rodzin zastępczych oraz opiekunowie wraz z wychowankami z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej we Włodawie.

Wszystkim Państwu uczestnikom pikniku serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzone chwile, udział w zabawach i warsztatach kulinarnych. Obecność i otwartość rodzin, radość i uśmiech na twarzach dzieci były najcenniejszym podziękowaniem i ogromną satysfakcją dla organizatorów pikniku.

                                                                                                     Urszula Rudko

 

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

 

Adres urzędu

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie
Al. J.Piłsudskiego 66
22-200 Włodawa
tel. 82 57 25 710, 82 57 25 485
tel/fax. 82 57 25 538
e-mail: biuro@pcpr.wlodawa.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:3

 

ePUAP2

I

Mapa strony