Mieszkania dla osób niepełnosprawnych

Powiat Włodawski w ramach realizacji programu „Za życiem” udziela wsparcia osobom niepełnosprawnym w formie pobytu w mieszkaniu treningowym lub w mieszkaniu wspomaganym.

Realizatorem programu jest Dom Pomocy Społecznej „SENIOR”, który  prowadzi we Włodawie przy ul. Sztabowej 2  mieszkanie treningowe i mieszkanie wspomagane. Mieszkania są przeznaczone dla osób niepełnosprawnych z umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności. Pobyt w mieszkaniu jest formą wsparcia z zakresu pomocy społecznej. Decyzję administracyjną o uzyskaniu wsparcia wydaje dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie. Osoby niepełnosprawne zainteresowane tą formą wsparcia (zamieszkaniem w mieszkaniu treningowym lub wspomaganym) powinny zwrócić się z wnioskiem do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie, al. J. Piłsudskiego 66.

Informacji dotyczących możliwości skorzystania ze wsparcia mieszkaniowego udziela:

  1. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie tel. 82 5725485, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Dom Pomocy Społecznej „SENIOR’ w Różance tel. 82 57188117, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres urzędu

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie
Al. J.Piłsudskiego 66
22-200 Włodawa
tel. 82 57 25 710, 82 57 25 485
tel/fax. 82 57 25 538
e-mail: biuro@pcpr.wlodawa.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:3

 

ePUAP2

I

Mapa strony